Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om KFUM Örebro Basket

Följ

KFUM Örebro Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
    • 04:15

      Bussresa till USM P-08


      22:15
    • 08:00

      SM i Bankeryd P-09


      00:00
    • 09:30

      Träning P11 Norr


      11:00
    • 13:00

      Köping Stars Basketförening (borta) Dam A


      14:30
    • 14:00

      RIG Norrköping Basket (hemma) Herr A


      16:00
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 17:00

      Träning Dam A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 18:15

      Träning P-09


      20:00
    • 18:15

      Träning F-13


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:45
    • 18:30

      Träning Hu19


      20:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:45
    • 20:00

      Träning Herr A


      21:30
    • 20:45

      Träning Herr B


      22:00
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P-09


      20:45
    • 20:00

      Träning Herr B


      21:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Hammarö Basket (borta) F-11


      15:00
    • 12:15

      Fryshuset Basket Svart (hemma) P-08


      13:45
    • 13:00

      Hammarö Blå (hemma) P-11


      15:00
    • 13:00

      Tränigsmatch P-10


      17:30
    • 14:15

      Arvika Basket (hemma) Hu19


      16:15
    • 15:00

      Spånga Basket (hemma) Dam A


      16:30
    • 15:00

      Nässjö Basket (borta) Herr A


      17:00
    • 15:45

      Hammarby Basket Grön (hemma) P-08


      17:15
    • 17:00

      Karlstad Suns Basket 06 (hemma) Dam A


      18:30
  • 10Sön
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      Träning P-12


      10:15
    • 09:00

      Matcher Stockholm P-09


      19:00
    • 10:00

      Träning F-14


      11:00
    • 10:15

      Träning P-13


      11:30
    • 11:00

      Träning P 2015


      12:00
    • 12:00

      Arvika (borta) F-10


      13:00
    • 12:45

      Träning P11 Norr


      14:00
    • 13:00

      Karlskoga (hemma) P-11


      14:00
    • 14:00

      Träning P-08


      16:00
    • 16:00

      Träning Motionsbasket Herr


      17:00
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
    • 17:00

      Julavslutning Basket P12/13 Norr


      20:00
    • 17:00

      Julavslutning P-13


      20:00
    • 17:00

      Julavslutning F-10


      20:00
    • 17:00

      Föreningens julavslutning P-08


      20:00
    • 17:00

      Träning P-09


      20:00
    • 17:00

      Julavslutning Coacher


      20:00
    • 17:00

      Julavslutning med KFUM F-11


      20:00
    • 17:00

      Julavslutning P-12


      20:00
    • 17:00

      Julavslutning P-14


      20:00
    • 17:00

      Föreningens Julavslutning P-11


      20:00
    • 17:00

      Julavslutning Tegelbruket P-10


      20:00
    • 17:00

      Julavslutning P 2015


      20:00
    • 17:00

      Julavslutning Utvecklingslag F07-F09


      20:00
    • 17:00

      Julavslutning med föreningen Dam A


      20:00
    • 17:00

      Julbasket F-13


      20:00
    • 18:30

      Träning Hu19


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr A


      21:30
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P-09


      20:45
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning P11 Norr


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 19:10

      Träning P-08


      20:45
    • 20:00

      Träning Herr A


      21:30
    • 20:30

      Träning Hu19


      22:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      Match Karlskoga P-09


      11:00
    • 09:45

      Hammarö Basket Vit (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Arvika (hemma) F-10


      13:30
    • 15:30

      Viby Röd (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Hammarö Basket (borta) Dam A


      17:30
    • 16:00

      Nässjö Basket (hemma) Herr A


      18:00
  • 17Sön
    • 09:00

      Träning Basketlekis


      10:00
    • 09:30

      Hammarö Basket Vit (borta) P-10


      16:30
    • 10:00

      Träning F-14


      11:00
    • 10:00

      Träning F/P 2016


      11:00
    • 10:00

      Karlskoga (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Domarclinic P-08


      14:15
    • 11:00

      Sunne (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Träning P 2015


      12:00
    • 11:15

      EBC P-13


      15:00
    • 12:00

      Marbo Basket (hemma) Herr A


      14:00
    • 12:00

      EBC 17/12 OBS!! NYTT DATUM F-11


      15:00
    • 12:00

      EBC Svealundsskolan P12/13 Norr


      15:00
    • 12:00

      EBC P-14


      15:00
    • 12:15

      Match Karlskoga borta P-09


      14:15
    • 12:30

      P12 (hemma) P-12


      16:00
    • 14:00

      Eskilstuna Basket (borta) Dam A


      15:30
    • 14:15

      Örebro Multi Basketklubb (hemma) P-08


      15:45
    • 15:30

      Träning Motionsbasket Herr


      17:00
  • 18Mån
    v.51
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 19:10

      Träning P-08


      20:25
    • 19:30

      Träning Hu19


      20:45
    • 20:00

      Träning Herr A


      21:30
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning Dam A


      18:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:45
    • 18:30

      Träning Hu19


      20:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:45
    • 20:00

      Träning Herr A


      21:30
  • 20Ons
    • 16:45

      TOMTESKUMSCUPEN P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P-09


      20:45
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning Dam A


      18:30
    • 17:30

      Träning P11 Norr


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 19:10

      Träning P-08


      20:45
    • 20:30

      Träning Hu19


      22:00
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
    • 19:10

      Träning P-08


      20:45
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön
    • 10:30

      Träning Dam A


      11:30